Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Dyniska Stare: Masakra po zabawie. Nie żyje troje 16-latków

Utworzony przez ~kierowca~, 26 kwietnia 2009 r. o 09:53 Powrót do artykułu
Gość napisał:
a co do policji w Tomaszowie lubelskim to jest jedena wielka porazka! a dyskoteka dworek lwowski to dno... kazdy tam pije a wiekszosc potem wsiada za kolko...
Nie można mówić tylko o policji w TL, bo nasz kochana polska policja, ogólnie ma tendencję do zatrzymywania kogoś, bo przekroczy 10-20km/h dozwolonej prędkości, a piraci drogowi, którzy wyprzedzają na zakrętach i podwójnych ciągłych, rzeczywiści mocno przekraczają dozwoloną prędkość a w szczególności prowadzą po pijaku - są bezkarni! I taka jest prawda, trochę jeżdżę po Polsce i widzę co się dzieje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co to jest 15 lat!? Ja bym mu dala 15 lat za jedna zabita osobe! Oby ta dziewczyna wyszla z tego Boze oni byli jeszcze tacy mlodzi cale zycie bylo przed nimi! Zero szacunku dla pijanych kierowcow!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gsgdfgdf napisał:
przykro mi , naprawdę współczuję rodzinie i przyjaciołom. Ciężkie chwile będą, jak nie reszta życia. Kierowca powinien dostać więcej, tymbardziej że zmarła 4 osoba.. Natomiast przyczepię się do tego : . Wójt gminy Ulhówek Łukasz Kłębek zapowiedział, że ogłosi w poniedziałek żałobę narodową. Czy to jest powód do żałoby narodowej ??? I czy wójt gminy może coś takiego w ogóle ogłosić ?
a gdzies człowieku wyczytał ,że narodową??? !! Żałobę ogłosi i tyle , nikt nie pisze o całym narodzie!! Grunt to czytac ze zrozumieniem...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kiepek coś ty narobił???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I POMYŚLEĆ,ŻE KSIĘŻA Z TOMASZOWA DAJĄ PRZYKŁAD JAZDY W STANIE ZAMROCZENIA ALKOHOLOWEGO, NIE DALEJ JAK TRZY TYGODNIE TEMU- CIEKAWE CO Z TYM KSIĘDZEM . TEN NA SZCZĘŚCIE NIE ZABIŁ NIKOGO. PEWNIE MA JUŻ DAWNO WSZYSTKO ODPUSZCZONE ,,O TEMPORA O MORES''
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Który normalny człowiek siada po pijaku za kierownice?????Dla mnie to chore.....Przez takiego jednego de**** zginęły aż 4 osoby,tragedia....Ludzie zastanówcie się co robicie,bo przez takie wygłupy można zabrać życie nie tylko komuś,ale również i sobie....Pomyślcie o sobie,rodzinie....Ten bezmyślny kierowca powinien dostać dożywocie,inaczej sobie tego nie wyobrażam!!!!! Po mojemu osoby posiadające prawo jazdy w takim wieku powinny jezdzic autami wyposażonymi w blokade samochodową,a nie jeżdżą ile fabryka dała,może chociaż taki sposób zmniejszyłby liczbę tak tragicznych wypadków... Niech spoczywają w spokoju [*] [*][*] [*]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wiecie... tak sobie myślę, że bez względu na to jaki będzie wyrok sądu(oby jak najdłużej siedział) to i tak ten chłopak do końca życia sobie z tym nie poradzi, jego sumienie nie da mu spokoju i uważam, że to będzie najgorsza kara-życie do końca swoich dni ze świadomością, że przez własną głupotę, niedojrzałość psychiczną i nieodpowiedzialność posłał niewinne dusze do nieba... Zgadzam się z postami wyżej na temat tego gdzie byli ludzie, którzy z nim pili i pozwolili na to aby wsiadł za kierownicę, wiem, że w małych wioskach jest mentalność taka, że ludzie myślą "oj to niedaleko, nic się nie stanie" - i to jest przerażające. Pewne jest to, że nie zrobił tego pierwszy raz, a jeśli nawet tak, to zapewne koledzy też tak robili iii... NIC SIĘ NIE STAŁO - policja nie zatrzymała, nikomu krzywdy nie zrobili, więc czemu nie zrobić tego kolejny raz... ale do czasu! Niech to będzie nauczką dla tych wszystkich "odważnych", przemyślcie to w swoich głowach i zastanówcie się czy warto ryzykować... 1, 10 czy nawet 20 razy uda się przejechać bez wyrządzenia krzywdy sobie czy komuś, ale ten kolejny raz może być decydujący... P.S. Czy ktoś wie co się dzieje z tą dziewczynką, która jest w szpitalu?? Myślę, że wszyscy czekają na te iskierkę nadziei...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie rozumiem, przecież już dawno pisali o tym, że ta Justyna też zmarła. I Jej koledzy też tak komentowali. Dlaczego DW o tym nie napisał albo tę informację zmienił? (wydaje mi się, że właśnie tutaj po raz pierwszy o tym przeczytałam).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
E. napisał:
Nie rozumiem, przecież już dawno pisali o tym, że ta Justyna też zmarła. I Jej koledzy też tak komentowali. Dlaczego DW o tym nie napisał albo tę informację zmienił? (wydaje mi się, że właśnie tutaj po raz pierwszy o tym przeczytałam).
A nie jest w stanie śmierci klinicznej??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Już widzę na nk, że Jej znajomi też się pomylili, bo Ona żyje. Oby wyzdrowiała jak najszybciej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
żyje jeszcze i mam nadzieje że nie napiszecie tak więcej!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
m napisał:
żyje jeszcze i mam nadzieje że nie napiszecie tak więcej!!!
Nie możesz mieć pretensji do nas. Nikt tu nie chce Jej uśmiercać, wręcz przeciwnie, każdy chce, by z tego wyszła. Po prostu zostały na początku podane fałszywe informacje, dlatego dopytujemy. Nie traktuj nas jak wrogów. A za Justynę mocne kciuki, by wyszła z tego. Bolesna sprawa, że przez nieodpowiedzialnego człowieka życie straciło troje młodych ludzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~ona~ napisał:
Który normalny człowiek siada po pijaku za kierownice?????Dla mnie to chore.....Przez takiego jednego de**** zginęły aż 4 osoby,tragedia....Ludzie zastanówcie się co robicie,bo przez takie wygłupy można zabrać życie nie tylko komuś,ale również i sobie....Pomyślcie o sobie,rodzinie....Ten bezmyślny kierowca powinien dostać dożywocie,inaczej sobie tego nie wyobrażam!!!!! Po mojemu osoby posiadające prawo jazdy w takim wieku powinny jezdzic autami wyposażonymi w blokade samochodową,a nie jeżdżą ile fabryka dała,może chociaż taki sposób zmniejszyłby liczbę tak tragicznych wypadków... Niech spoczywają w spokoju [*] [*][*] [*]
powiedzcie mi małolaty ilu z was znało tego kolesia? Na pewno wielu... Na początek dodam że jest mi bardzo przykro z powodu tego wypadku, nikogo z tej trójki nie znałem, mieszkam na drugim końcu Polski, ale z powiatu tomaszowskiego są moje korzenie... I serce mi się kraje jak widzę że giną młodzi ludzie, bo w każdym takim wypadku zdaję sobie sprawę że mogło to dotknąć kogoś z moich bliskich... Apeluję tylko do was, kolega czy nie kolega, kochanek czy nie, wujek czy ciocia- reagujcie gdy ktoś siada po pijaku za kierownicę, jedzie 140 km/h. Teraz wszystkim jest przykro i się łapią za głowę, ale pamiętajcie: ktoś na pewno widział jak koleś pije a potem wsiada za kierownicę i pewnie wszyscy się wtedy dobrze bawili. A teraz mają go za wroga publicznego nr 1, chociaż są tacy sami. zawsze powtarzam: ROZUM JEST PO TO ŻEBY GO UŻYWAĆ!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zgadzam się z tym, informacja o jej śmierci pojawiła się w internecie, stąd te nieporozumienia. Justynka żyje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
do Pati Wpis #63 Goście CYTAT(gsgdfgdf @ 26.04.2009, 11:13:59) * przykro mi , naprawdę współczuję rodzinie i przyjaciołom. Ciężkie chwile będą, jak nie reszta życia. Kierowca powinien dostać więcej, tymbardziej że zmarła 4 osoba.. Natomiast przyczepię się do tego : . Wójt gminy Ulhówek Łukasz Kłębek zapowiedział, że ogłosi w poniedziałek żałobę narodową. Czy to jest powód do żałoby narodowej ??? I czy wójt gminy może coś takiego w ogóle ogłosić ? a gdzies człowieku wyczytał ,że narodową??? !! Żałobę ogłosi i tyle , nikt nie pisze o całym narodzie!! Grunt to czytac ze zrozumieniem... PRZECZYTAJ CAŁY TEMAT A NIE WKRĘCAJ SIĘ W POŁOWIE DYSKUSJI !!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~kolega~ napisał:
kiepek coś ty narobił???
Dzięki za pomoc. Już wiem, kto się ukrywa pod Tomasz S.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Justyna jest w śmierco klinicznej...respirator za nią oddycha... miała jakąś operację... Na nogach miała kilka złamań otwartych... Chyba śledzionę jej wycieli... wątrobę ma uszkodzoną... a co najgorsze to ma dwa obrzęgi mózgu....lekarze mowi ze Jeśli przeżyje do jutra to jest szansa że będzie żyć...jutro chyba ją przewiozą do Lublina... jeśli jej stan się poprawi.. Jejku żęby chociaz ona przezyla....bo te 3 osoby to i tak za duzo:(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość11 napisał:
Justyna jest w śmierco klinicznej...respirator za nią oddycha... miała jakąś operację... Na nogach miała kilka złamań otwartych... Chyba śledzionę jej wycieli... wątrobę ma uszkodzoną... a co najgorsze to ma dwa obrzęgi mózgu....lekarze mowi ze Jeśli przeżyje do jutra to jest szansa że będzie żyć...jutro chyba ją przewiozą do Lublina... jeśli jej stan się poprawi.. Jejku żęby chociaz ona przezyla....bo te 3 osoby to i tak za duzo:(
Niedawno u mnie w mieście był przypadek 18-latki z wypadku, której lekarze nie dawali szans, mówili, że tylko cud Jej pomoże, ale nawet on nie sprawi, że bedzie normalnie funkcjonowała. I co? I zdarzył się większy cud, niż ktokolwiek przypuszczał - obudziła się po pewnym czasie, uparła się, że chce żyć, że da radę i po kilku miesiącach powróciła prawie do pełni zdrowia! Oczywiście ma jakieś trudności, bo była w poważnym stanie, ale żyje, funkcjonuje normalnie, teraz jest na pierwszym roku studiów w Warszawie. Cuda się zdarzają. Wierzę, że i Justyna będzie miała tyle szczęścia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Stała się tragedia... wielkie współczucie dla ofiar tego tragicznego wypadku. w tamtym roku jakieś 300 metrów od mojego domu też był podobny wypadek... Boże dlaczego tak się dzieje......
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i takie jest w Polsce prawo za zabicie 3 osob tylko 15 lat??szkoda ze nie ma kary smierci prawo hammurabiego oko za oko zab za zab.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...